Netpanty Sassy 20 Den

Netpanty Sassy 20 Den

 14,95

De Netpanty Sassy maakt deel uit van de stijlvolle Timeless Look-lijn, een collectie die klassieke elegantie combineert met modern comfort. Wat meteen opvalt aan deze panty, is het tijdloze jacquardpatroon dat dankzij de zorgvuldige weeftechniek een verfijnde, luxueuze uitstraling krijgt. De matte afwerking versterkt dit effect en geeft de panty een zachte, chique look die moeiteloos te stylen is.

 

Een bijzonder voordeel is dat het slipgedeelte meegeweven is in hetzelfde patroon, waardoor de panty perfect past bij korte rokjes, jurkjes of shorts. Hierdoor blijft je outfit er mooi en samenhangend uitzien, zonder zichtbare overgangen of storende lijnen. De platte naden dragen hier bovendien aan bij: deze zijn volledig onzichtbaar onder kleding en maken de panty ideaal voor nauwsluitende outfits.

 

Aan comfort is ook gedacht. Het katoenen kruisje zorgt voor een prettige, hygiënische pasvorm, zelfs bij langer dragen. De Netpanty Sassy oogt uitzonderlijk elegant en vormt een perfecte basis voor frisse lente- en voorjaarsoutfits — licht, charmant en stijlvol.

 

Zelfs het teengedeelte is voorzien van het patroon, waardoor deze panty zonder problemen gedragen kan worden met peeptoes of sandalen. Voor wie extra stevigheid nodig heeft: maat 5 beschikt over een versterkt slipgedeelte, wat de levensduur en ondersteuning nog verder verhoogt.

De Netpanty Sassy is kortom een panty die zowel visueel indruk maakt als praktisch comfort biedt — een absolute must-have voor iedere garderobe.

 

 

 

Merk: Mona
Deniers: 20 den
Naden: platte naden
Materiaal: transparant
Afwerking: matte afwerking
Patroon: fijn net
Teengedeelte: onzichtbaar versterkt
Tailleband: schuurt niet in de taille
Samenstelling: 96% polyamide,  3% elastaan, 1% katoen

Geproduceerd in Europa, met materialen van hoge kwaliteit.

Bekijk de collectie fantasiepanty’s

 

 

De netpanty Sassy is ook beschikbaar in onze Queen-Size collectie. Van maat 5XL t/m 9XL, er is ook een maat 8Short beschikbaar voor de kleinere dames onder ons.
Bekijk hem hier!

 

 

MONA is een merk met meer dan 25 jaar ervaring. De producten zijn gemaakt van eersteklas materialen die rechtstreeks uit de Italië worden ingevoerd.
Het rijke aanbod omvat panty’s, kousen, leggings, kniekousen en vele andere artikelen in een breed scala van kleuren en maten. Dankzij moderne machines en controle van het technologische proces zijn al deze producten van hoge kwaliteit. De Mona panty’s zijn licht geparfumeerd.

MA.A5-04
Meer lezen
wasvoorschriften-SYMBOLEN

Andere suggesties…